Bernina Inspiratiedag 28/11/2026 - sessie 2 namiddag
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
Tijdens deze Bernina Inspiratiedag - Tools for the Detail! staan naaivoeten en accessoires centraal. Ontdek hoe de juiste tools jouw naaiprojecten niet alleen makkelijker maken, maar ook zorgen voor een nóg mooier en professioneler resultaat.
Laat je inspireren door de vele mogelijkheden en ervaar zelf hoe kleine details een groot verschil kunnen maken. Deze workshop zit vol handige tips, slimme oplossingen en nieuwe ideeën om direct mee aan de slag te gaan!
Bovendien profiteren deelnemers van 10% korting op alle Bernina-producten + garens!
Wees er snel bij want plaatsen zijn beperkt!
Waar?: Guy's Naaicentrum, Roodkruisstraat 94, 9220 Hamme
Wanneer?: Zaterdag 28/11/2026 van 13u30 tot 16u30 (sessie 2)
Prijs?: 45 euro
Ter info: Het aantal plaatsen bij een workshop is steeds beperkt waardoor andere geïnteresseerden vaak niet meer kunnen aansluiten. Bij annulatie én het niet vinden van een andere deelneemster/deelnemer wordt het inschrijvingsgeld dan ook niet terugbetaald.